بیوگرافی
با توجه به نام گذاری سال 97 توسط مقام معظم رهبری با نام حمایت از کالای ایرانی حمایت دولت محترم از مشاغل نوپا و اینترنتی شرکت کیان تجارت تام ایرانیان به شماره ثبت 522470 با توجه به نیاز اکثر اقشار جامعه و کسبه های محترم اقدام به راه اندازی این سایت و اپلیکیشن plastaap نموده ام. امید است با توجه به عنایات خداوند و حمایت شما بتوانیم خدمتی در شان شما دوستان انجام دهیم.
معرفی
Plastapp یک اپلیکیشن بوده که محیطی زیبا و فوق العاده راحت امکان خرید انواع نایلکس های دسته دار، زباله و فریزر را با قیمت درب کارخانه به کلیه عزیزان در کمتر از3 ساعت فراهم می سازد. شما با سفارش از طریق این سایت و یا با دانلود اپلیکیشن بر روی گوشی های هوشمند اندروید و ای او اس می توانید تمام سفارش خود را در هر جای تهران با مشخص کردن موقعیت مکانی خود به صورت تحویل رایگان و با قیمتی مرقون به صرفه و ارزان بدون واسطه و مستقیم و همچنین با تنوع محصول دریافت نمایید.
شرایط مرجوع
1- در صورتی که وزنه بسته های ارسالی کمتر از در سفارش شما باشد . 2- در صورتی که محصول دیرتر از زمان اعلام شده به شما به دست شما برسد . 3- هزینه ارسال کاملا رایگان بوده و حداقل وزن ارسالی 10 کلیو گرم می باشد.

نحوه سفارش
کاربر گرامی یاد آور می شویم که شما می توانید با نصب plastapp از طریق: 1- سایت 2- اپلیکیشن بازار 3- اپل استور 4- گوگل استور 5- ارسال عدد 1 به سامانه پیامکی 5000203001397 برروی گوشی خود نصب کرده و با محیطی آسان و راحت درخواست خود را ارسال نمایید ساعات درخواست 24 ساعته بوده و در صورتی که در خواست شما از ساعت 8 صبح تا 18 انجام شود در همان روز و کمتر از 3 ساعت برای شما ارسال می شود . در غیرر این صورت سفارش شما در روز بعد تا قبل از ساعت 10 برای شما ارسال می شود. از دریافت هرگونه اسناد بهادار اعم از چک و سفته معذوریم و پرداخت به صورتی نقدی و یا آنلاین انجام می شود . تبصره: plastapp برای کاربران امتیازاتی در نظر گرفته است که با توجه به امتیازاتی که برای هر خرید کسب می نمایند مبلغی از فاکتور به عنوان تخفیف در نظر گرفته می شود. این مبلغ به صورت اتوماتیک توسط سیستم انجام می شود . قیمت کلیه محصولات ما به قیمت کارخانه می باشد.